Popyt Na Pożyczki Gotówkowe

W obecnych czasach na rynku funkcjonuje mnóstwo firm, które trudnią się udzielaniem pożyczek gotówkowych. Popyt na takie produkty jest ogromny, ponieważ wiele osób zmuszonych jest do szukanie dodatkowych źródeł finansowania swoich potrzeb, ze względu chociażby na niewystarczające zarobki. Decydując się jednak na skorzystanie z chwilówki dobrze jest najpierw porównać oferty rozmaitych pożyczkodawców i wybrać ofertę znanej, sprawdzonej i polecanej przez dotychczasowych klientów firmy.

Jedną z takich ofert jest Aerheads. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i wysłać smsa, w którym określimy, jaka suma i jaki okres spłaty nas interesuje. Gotówka wypłacana jest bardzo szybko – niedługo po rozpatrzeniu wniosku. Mogą się o nią ubiegać osoby w wieku od 20 do 65 lat, będące obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej, posiadające aktywny telefon komórkowy i otwarty rachunek w którymś z banków. Jeśli chcemy starać się o kolejną pożyczkę w kredytypozabankowe.org koniecznie musimy spłacić dotychczasową – nie można mieć jednocześnie dwóch takich zobowiązań. Jeżeli jesteśmy nowym klientem i ubiegamy się o pożyczkę po raz pierwszy mamy do wyboru trzy opcje – 200, 310 oraz 620 złotych.

Przy kolejnych wnioskach, będziemy mogli ubiegać się o coraz większe pieniądze – nawet do 2000 zł w przypadku ubiegania się o pożyczkę po raz piąty i kolejny. Okres, w którym powinniśmy zwrócić gotówkę to 15 bądź 30 dni – jeśli jednak nie zdołamy spłacić zobowiązania w terminie mamy możliwość wydłużenia go o kolejne dwa lub cztery tygodnie (niestety będzie się to wiązało z dodatkowymi opłatami). Aerheads.co.uk to dobry sposób na zdobycie gotówki w 15 min, jeśli potrzebna jest ona szybko i chcemy uniknąć długotrwałych procedur.